Get Adobe Flash player

Oferujemy Państwu wydruki w najlepszej jakości do 1440x1440dpi na maszynach renomowaniej firmy Roland oraz ich laminowanie na gorąco lub na zimno laminatorem firmy Seal.

Roland VP-540
Seria VP powstała na życzenie klientów, których wskazówki pomogły w opracowaniu tego modelu. Inżynierom Roland znakomicie udało się połączyć druk czterokolorowy atramentami solwentowymi z precyzyjnym wycinaniem krawędzi. Wprowadzone rozwiązania sprawiają, że Nowy VersaCAMM seri VP jest najbardziej wszechstronnym i niezawodnym ploterem.

Unikalność 
  Druk i cięcie realizowane tą samą maszyną to najlepsze rozwiązanie dostępne obecnie na rynku. Folia samoprzylepna podczas druku solwentowego zmienia swój rozmiar pod wpływem temperatury stołu grzewczego. Po przeniesieniu jej i założeniu na „zimny” stół plotera tnącego folia wychładza się i powraca do pierwotnych rozmiarów. Ploter tnąco drukujący zachowuje te same warunki przez cały cykl produkcyjny. Temperatura a tym samym rozmiar folii pozostaje taki sam przez co precyzja jest o wiele większa niż przy użyciu dwóch oddzielnych ploterów.

Wszechstronność VersaCAMM to idealna maszyna dedykowana do produkcji:

  • bannerów,
  • naklejek,
  • etykiet,
  • koszulek,
  • plakatów, 
  • grafiki na pojazdach,
  • itd.

Głowica drukująca i tnąca działają niezależnie od siebie nie powodując tym samym żadnych błędów czy odchyleń.  Unikalny system pozycjonowania QuadrAlign™ pozwala odnaleźć i wyciąć grafikę, która została zdjęta, zalaminowana a następnie ponownie założona na ploter.

Obsługa Roland VersaCAMM jest urządzeniem łatwym w montażu i użytkowaniu. Został zaprojektowany, aby inspirować oraz w pełni realizować Państwa potencjał twórczy. Panel kontrolny zawiera dostęp do uproszczonego menu, którym kontroluje się takie funkcje jak: czyszczenie, druk testowy, ustawianie punktu początkowego oraz implementacja warunków drukowania ustawionych przez użytkownika. Ustawienia mediów są łatwe, a możliwe jest również skorzystanie z ośmiu programów, w których można zapisać własne parametry druku i cięcia na konkretnych materiałach. Dostęp do nich uzyskujemy już po naciśnięciu jednego przycisku. 

Dołączone oprogramowanie VersaWorks RIP umożliwia profesjonalnym twórcom większe możliwości, włącznie z: drukowaniem zmiennych danych tzw „personalizacji”. Personalizacja pozwala wydajnie tworzyć zestawy znaków, oznaczeń, kart identyfikacyjnych czy naklejek z numerami seryjnymi, w których tekst oraz grafika mogą się zmieniać z jednego wydruku na kolejny. Personalizacja to rewelacyjne narzędzie pozwalające wykorzystać ploter do druku aplikacji wcześniej realizowanych inną techniką druku.

Wydajność
VP Series jest obecnie naszym najszybszym i najpotężniejszym modelem z rodziny VersaCAMM, który posiada cztery głowice drukujące pozwalające uzyskiwać najwyższą prędkość druku. Ploter także oferuje liczne zaawansowane narzędzia produkcyjne. VersaCAMM podnosi efektywność procesu produkcji dzięki automatycznemu przycinaniu konturów zadrukowanych elementów. Na potrzeby drukowania bezobsługowego, VersaCAMM VP oferuje opcjonalny system załadunku rolek mediów o wadze do 30 kg (66lbs) dla modelu VP-540 oraz do 20 kg (44lbs) dla VP-300. Nowy wspornik do mediów utrzymuje na miejscu nawet najcięższe rolki, co pozwala na dokładne dostarczanie mediów nawet w trakcie najdłuższych okresów produkcji. Atrament ECO-SOL MAX szybko wysycha i zapewnia najwyższą trwałość i odporność na zadrapania oferując przy tym wspaniałe kolory.

Skuteczność
VersaCAMM VP posiada nowy, kompaktowy wygląd idealnie pasujący do właściwie każdego rodzaju wyposażenia biura. VersaCAMM VP jest niesłychanie łatwy w obsłudze. Zautomatyzowany system czyszczący oznacza możliwość natychmiastowego rozpoczęcia druku - nawet jeśli maszyna pozostawała w bezruchu przez dłuższy okres czasu. Hermetycznie zamknięte pojemniki na atrament chronią środowisko oraz Państwa dłonie przed zabrudzeniem. Solidna konstrukcja zapewnia bezproblemowe działanie przez wiele lat. A dodatkowo wraz z VersaCAMM otrzymują Państwo legendarną niezawodność firmy Roland oraz światowej klasy usługi oraz obsługę, włącznie ze szkoleniami w ramach warsztatów oraz seminariów firmy Roland.Roland RS-640
Maszyny z serii RS-540 i RS-640 wykonują szeroki zakres prac od małych wysoko jakościowych wydruków po typowe prace wielkoformatowe jak bannery czy siatki. Także druk artystyczny na specjalnych czerpanych papierach nie stanowi problemu dla nowego VersaArt. Połączenie atramentu Eco Sol Max z trybem „Inteligent Pass Control” i oprogramowaniem VersaWorks zapewnia uzyskanie ostrych barw i bezkonkurencyjnej jakości druku w prędkości ddo 21,4m2/h

 
Cechy główne:

Prędkość druku do 21,4m2/h

Technologia „Inteligent Pass Control” eliminująca efekt bandingu
Szybko schnący, nietoksyczny i odporny na uszkodzenia mechaniczne atrament Eco Sol Max lub ekonomiczne zamienniki
Wbudowany stół grzewczy ułatwiający druk i suszenie materiału
Opcjonalna nawijarka wydruków
Certyfikat Energy Star potwierdzający niski pobór prądu


Laminator Seal 62 PRO


Maximum Working Width 1575 mm
Maximum Speed 6 m/min.
Nip pressure 2,5N/mm
Maximum Substrate Thickness 38 mm
Maximum Roller Temperature 140°C
Roller Heating Dual
Width 2220 mm
Depth (incl. feed table) 1070 mm
Working Height 900 mm
Net Weight 623 kg
Shipping Dimensions Width: 2280 mm
Height: 1620 mm
Depth: 900 mm
Shipping Weight 673 kg
Electrical Requirements 3N/PE 230VAC +/- 10%, 50/60 Hz, 16A